Скачать слайды

Три стовпи професіоналізму. UTICamp Webinar-2020

Oles Dmytrenko

Чи доводилося вам почуватися так, ніби ви реалізували тільки частинку свого потенціалу, у той час як його решта чекає свого часу, мов непрочитані книжки на полицях? Чи стосується вас (або ваших друзів) твердження «Чому таланту багато, а грошей мало»? Як узагалі навести лад у професійному житті, щоб почуватися щасливіше й реалізовуватися більшою мірою?

На вебінарі «Три стовпи професіоналізму» Олесь Дмитренко поділиться двадцятирічним досвідом дослідження питань самореалізації та успіху творчих людей. У пошуках відповідей ми розглянемо три компоненти успішного професіонала. Можливо, відповідь на вашу дилему криється саме в одному з них?

Про доповідача

Олесь ДМИТРЕНКО — автор і перекладач, засновник Localizer.Pro, фахівець із розвитку організацій. Написав книги «Від понеділка до п’ятниці» й «Корупція: кістка поперек горла», переклав десятки книг із психології, теології, а також художньої літератури. Перекладав для ЄБРР (Європейського банку реконструкції та розвитку), Bentley, Amadeus Group тощо. Локалізував на українську мобільний застосунок Bible App for Kids. Перекладав Богдана Борусевича (маршала Сенату Польщі), Ральфа Дроллінгера (відповідального за духовну роботу в Білому домі, США).