17.05.2018
16:00 (по Киеву)

Синхрон українською: вправи для самовдосконалення. UTIC Webinar-2018

Дмитро Кушнір

Усному перекладачеві слід постійно вдосконалювати професійні навички та поповнювати скарбницю знань. Де шукати вправи та як їх правильно виконувати?


Вебінар «Синхрон українською: вправи для самовдосконалення» з Дмитром Кушніром буде цікавий теперішнім і майбутнім усним перекладачам, які працюють з українською мовою. Дмитро поділиться досвідом перекладацьких занять за принципом «рівний — рівному» та розповість, звідки брати англійсько-українські вправи. А під час практичної частини вебінару Дмитро продемонструє чималу добірку готових вправ, щоб усі слухачі змогли відчути атмосферу занять.

Про доповідача

Дмитро Кушнір — синхроніст-фрилансер. Працює з англійською, польською, українською та російською мовами. Перекладав мало не в кожному великому місті України та ще в кількох країнах — у кабінах і на сценах, у шахтах, на виробничих і транспортних підприємствах, на військових полігонах і в природних заповідниках, у музеях і на розкопках давніх могил, у храмах різних конфесій і духовних напрямків, на телебаченні, в урядових і міжнародних установах найвищого рівня.

Загалом має за плечима близько 100 днів синхронного та 300 днів послідовного перекладу, а з письмових — понад десяток книг (художніх і не тільки), незліченні презентації, договори, звіти, інструкції, веб-сторінки. Дмитро вважає переклад однією з найприродніших і найлюдяніших професій, але разом із тим — чимось на зразок духовного шляху, який вимагає постійної роботи над собою та прагнення до надприродної досконалості.

If you have no opportunity to participate in the webinar but wouldn’t like to miss it, register to watch the recorded webinar online. / Если у вас нет возможности принять участие в вебинаре, зарегистрируйтесь, чтобы получить ссылку на его материалы.
All fields are mandatory. / Заполните все поля, пожалуйста.

If you haven't received the link to the webinar after the registration, please try checking Spam/Junk mail folder and adding info@utic.eu to your Contacts.

После регистрации, пожалуйста, проверьте, не попало ли письмо со ссылкой на комнату вебинара в папку Спам/Нежелательная почта, и добавьте info@utic.eu в контакты, чтобы получать уведомления о вебинаре и напоминания.